Ruská 487/28, 353 01 Mariánské Lázně

O hotelu

Domů/Domů/Hotel
Pro Vás od roku 2002

Komfortortní ubytování v Mariánských Lázních

Wellness & Spa Hotel Richard**** je rodinný hotel, který své návštěvníky hostí už 20 let. Vyznačuje ideální polohou v blízkosti lázeňského centra a lázeňských lesů. Součástí hotelu je wellness centrum s bazénem a vysoce komfortní ubytování.

20
let

zkušeností

58
komfortních

pokojů

47
léčebných

Procedur

Wellness & Spa

Hotel Richard ****

Wellness & Spa hotel Richard**** je kompletně nekuřácký hotel. V roce 2015 hotel prezentuje svou nově zrekonstruovanou recepci a restauraci, vše v příjemných, přírodních barvách. Součástí objektu je krytý rehabilitační bazén, vířivka, sauna, fitness-studio, rehabilitační a relaxační centrum na vysoké úrovni.
Celková kapacita hotelu je 56 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje. Všechny komfortní pokoje jsou vybaveny koupelnami s vanou/sprchou, WC a fénem, SAT TV, telefonem, sejfem a minibarem (poplatek).

Uprostřed zeleně Slavkovského lesa

součást dědictví UNESCO

Mariánské Lázně

Slavná historie

Příběh hotelu Richard****

Původní objekt hotelu Richard**** byl postaven jako hotel koncem 19. století, kdy Mariánské Lázně navštívil známý hudební skladatel Richard Wágner, který zde údajně přenocoval. Po roce 1948 byl znárodněn a byl zde zřízen Výzkumný ústav balneologický. V roce 2000 ho koupil od restituentů nový majitel, který ho znovu přebudoval na lázeňský hotel, který byl pojmenován Richard a v roce 2002 po kompletní rekonstrukci znovu otevřen.

Richard Wagner
Richard Wagner
hudební skladatel

Chci dostávat informace o akčních nabídkách

Spa & Wellness Hotel Richard **** | Logo
Poptejte svůj pobyt

Rezervace

Navštivte nás

Adresa

Ruská 487/28
353 01 Mariánské Lázně
Česká republika

Sledujte nás
Hodnocení zákazníků

91%

Hotel.cz

© 2021 Hotel Richard. Webdesign by Áňa design.

Scroll to top